Melis Ar Kimya

Balıkesir'in Bandırma ilçesindeki modern, geniş ve kapalı alanlı tesisimizde temizlik ve kozmetik ürünleri üretmekteyiz.

Şirketimiz, Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan modern tesisimizde özellikle kolonya olmak üzere kozmetik ve temizlik ürünleri üretmekte ve sektöre hizmet vermektedir. Ürün yelpazemizi yeniliklere ve ihtiyaçlara göre sürekli güncelleme hedefimiz bulunmaktadır. Kolonya ve temizlik ürünleri üretimindeki deneyimimiz, güvenilirliğimiz, geniş ürün çeşitliliğimiz ve kalite anlayışımız sayesinde işletmemiz hızla gelişmektedir. Kalitemizi sürekli iyileştirmek, üretimimizi ve ürün kalitemizi en üst düzeyde tutmak, doğaya dost ürünler üretmek için gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve sürekli kendimizi yenilemeye çalışmaktayız.

Misyon

Nitelikli çalışanlarımızla kaliteli ürünlerin üretimini yaparak kimya sektöründe ülkemize istihdam ve katma değer kazandıran güvenilir çağdaş ve yenilikçi bir kuruluş olmayı sürdürmektir.

Vizyon

Kaliteden ödün vermeyen,çevre dostu ve doğaya saygılı ürünler geliştireren müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirket olmaktır.

Bizi Ayıran Özelliklerimiz

Hassasiyet

Pazar ve tüketici ihtiyaçlarına özen ve duyarlılık göstermek.

Odaklanma

Tüketicinin yaşam kalitesini arttıracak ürünlere önem vermek.

Deneyim ve Yenilikçilik

AR-GE ekibinin kalite, sürdürülebilirlik ve uygun maliyet kriterlerini en iyi çalışma koşulları ile geliştirmeleri.

Dürüstlük ve Şeffaflık

Son tüketiciye en iyi kalitede ürünleri en iyi fiyatlarla verebilmek için sürekli olarak kalite standartlarımızı en üst düzeyde tutmak.

MELİS AR KİMYA

WeCreativez WhatsApp Support
Melis Ar Kimya Müşteri Temsilcisi